Kontakt – Bloom – festival om natur & videnskab

Søndermarken 16.—17. maj 2020

Kontakt

Festivalleder: Svante Lindeburg
svante@goldendays.dk
(+45) 26 20 93 98

Projektleder: Julie Thaning Mikines
julie@bloom.ooo
(+45) 27 59 39 11

Programlægger: Steffen Krejberg Knudsen
steffen@bloom.ooo
(+45) 27 63 35 61

Bloom School: Esther Elmholt
esther@goldendays.dk
(+45) 50 40 78 02

Pressekontakt og musikbooking: Eva Laksø Jensen
eva@goldendays.dk
(+45) 40 47 16 43

Frivilligkoordinator: Emilie Ulrikke Deela
emilie@goldendays.dk
(+45) 71 78 48 64